Firmarehberix.com | Firmaların buluşma mekanı

JeunesseTR - Karaman / Karaman | Firmarehberix.com | Firmaların buluşma mekanı
0
0
 • Firma Toplam 0 Yorum - 5/0 Puan Almış, Toplamda 187 kez İncelenmiştir.
  Yetkili
  Adnan Horç
  Fax
  Adres
  karaman merkez
  İl/İlçe
  Karaman / Karaman
  Semt/Mah.
  İmaret / MANSUR DEDE MAHALLESİ
  Mail
  admin@jeunessetr.org
  Web Sitesi
  https://www.jeunessetr.org

  https://www.jeunessetr.org

  Jeunesse® kapılarını 9 Eylül 2009’da saat 21.00’de açtı. Bu tarih sembolik anlamı yüzünden seçildi: 9 sayısı uzun ömürlülüğü sembolize eder.
  Jeunesse®, Direct Selling News’ün 2014 Global 100 Raporunda 46. sırada gösterilmiştir.  Bu rapor, dünya genelinde ağ pazarlama şirketlerinin
  kazandığı en yüksek  gelirleri takip etmektedir.
  Aynı birlik tarafından en hızlı büyüyen üçüncü şirket olarak gösterildi.
  Jeunesse®, 500 milyar dolarlık  güzellik ve yaşlanmayı  geciktirme pazarının bir parçası ve dünyada yalnızca 7 milyar insan var.
  Bu şirket 30’dan fazla şubesiyle dünya geneline yayılmış, sağlam temeller  üzerine kurulu bir şirkettir ve lOO’ün üzerinde ülkeye gönderim yapmaktadır.
  2014 yılında Jeunesse®, INC. 500 Listesinde 258. sırada yer almıştır ve ülkede en hızlı büyüyen şirketlerin  ilk %5’i arasında yer almıştır.

  Wendy Lewis 2012’de “Doğrudan Satış Endüstrisindeki En Nüfuzlu Kadınlardan” birisi olarak gösterilmiştir. 2013 yılında tekrar seçilmiştir. 2014’te Amerikan İş Ödülleri tarafından “Yılın Kadını” seçilmiştir.

  Randy, bugün hala kullanımda olan multi milyon dolarlık bilgisayar donanımları ve yazılımları paketinin orijinal kurulumunu NASA için satmış ve yönetmiştir.

  Kurucular Randy Ray ve Wendy Lewis çok katlı pazarlama endüstrisine 20 yıldan fazla bir süre emek vermiştir.

  Her ikisi de Distribütörlerle yapılan tüm işlerde dürüstlüğe, bütünlüğe ve adalete inanmaktadır.

  JeunesseTR

   

  Bugün, Wendy Lewis’in oğlu Gelecek Planlama Müdürü Scott Lewis, Jeunesse®’i dünya genelinde büyütmek ve Distribütörlerinin büyümesine yardımcı olmak için yorulmadan çalışarak aile geleneğini sürdürmektedir.

  Doğrudan satış endüstrisinin içinde büyümüş olan ve bu endüstrinin hayatları değiştirme gücüne karşı doğuştan sahip olduğu tutkusuyla Scott Lewis, Jeunesse®’i ve liderlerini sınırsız başarı ve zenginlik dolu bir geleceğe doğru yönlendiriyor.

  Scott, Jeunesse’in işini uluslararası ölçekte büyütmede ve global platformu oluşturmada oldukça etkili olmuştur.

  JeunesseTR

  Jeunesse® size inanılmaz fırsatlar ve ayrıca  ihtiyaçlarınız doğrultusunda  sizi desteklemek  için global şubeler sunuyor.

  Ekibiniz büyüdükçe dünyanın her yerinden gelir kazanma potansiyeline sahipsiniz.

  Gerçek anlamda istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman para kazanabilirsiniz.

   

  JeunesseTR.org

   

  Ürün koleksiyonumuza Gençleştirme Sistemi veya Y.E.S. adını veriyoruz .

  E.S. başka yerde bulamayacağın ız cilt bakımı ve takviyelerinden  oluşan sinerjik bir sistemde olumlu etkileri bir araya

  getirmek  üzere özenle geliştirilmiştir.

  Y.E.S. sizi genç tutmak için altı önemli yol izler:

  GENÇLEŞTİRME: Dünyaca ünlü bir plastik cerrah tarafından geliştirilmiş LUMINESCE™ cilt bakım serisi,özel ve patent başvurusu yapılmış, doğal olarak sahip olduğunuz cilt yenileme ve gençleştirme becerinizi destekleyen ve inanılmaz sonuçlar veren kök hücre teknolojisini sunar.

  AZALTMA: lnstantly Ageless™, yaşlanmanın gözle görülür belirtilerini hızlı ve etkili bir şekilde azaltan etkili bir kırışıklık giderici mikro kremdir. Kullananlar saniyeler içinde etkileyici sonuçlarını görmüştür.

  GELİŞTİRME: AM & PM Essentials™,sağlıklı hücre fonksiyonunu arttıran ve erken yaşlanmayı geciktiren etkili vitaminler, mineraller ve besinlerden oluşmaktadır.

  SAVUNMA: RESERVE™, hücreleri çevresel zararlara karşı korumak için bir süper meyveyi ve antioksidanı bir araya getiren takviyeli bir meyve karışımıdır.

  YENİLEME: Nobel Ödüllü araştırma, DNA’mızın koruyucu uç kapakları olan telomerlerin kısalmasının yaşlanmanın temelnedenlerinden biri olduğunu gösterdi. FINITI™, insanlardaki telomerleri uzattığı ve yenilediği kanıtlanmış güçlü ve patentli bir takviyedir.

  DENGE: Metabolizmanızı dengelemek için özenle formüle edilmiş ZEN BODI™, kilo yönetimini hedefleyen bütünsel bir yaklaşımdır. İştahı kontrol altına alarak, yağ yakarak ve kas oluşumunu destekleyerek ZEN BODI™sağlığa giden yolu açar ve vücudun doğal mekanizmalarını yeniler.

  jeunesse

  Dr. Newman, İleri Dermatolojik ve Lazer Cerrahisi alanında uzman olup Beverly Hills, California’da  Bütünleyici Yaş Yönetimi ve Kök Hücre Terapisini kullanmaktadır.

  Dr. Newman, Randy’ye dizi için tedavi uygularken kök hücrelerin nasıl çalıştığı ve vücutla  nasıl etkileşim geçtiği hakkında Randy ve Wendy’le konuşma fırsatı bulmuştu. Ayrıca  insanların cerrahi müdahaleye başvurmadan erken yaşlanmayla  ilgili bir şeyler yapabilmesi  için kendi geliştirdiği bir yüz serumundan da bahsetmişti.

  Randy ve Wendy  daha o anda bunun milyar dolarlık  bir ürün olabileceğini anladı. Ve bu serumu piyasaya sunmak  için gerekli kaynaklara sahiptiler.

  jeunesse

  Yetişkin  kök hücrelerini iyileşmeyi tetikleyen  haberciler olarak düşünün. Bu hücreler vücuttaki yağda  bulunur. Vücudumuzdaki  yağ kesikler, çürükler, sıyrıklar ve yanıklara  karşı cephe görevi görür.

  Bu hücrelerin birbirine gönderdiği mesajlar, yeni kan damarlarının üretimine, daha fazla elastiklik veya  kolajen, vb. üretimine yardımcı olmayı sağlayan sinyallerdir.

  Ürünümüzde 200’den fazla  büyüme faktörü  bulunmakta ve bu da ürünümüzü devrim niteliğinde bir yaşlanma  karşıtı serum haline getirmek­ tedir.

   

  jeunesse

  İşte ödüllü, paten başvurusu yapılmış LUMINESCE™  cilt bakım serisi.LUMINESCE™  ürünleri hipoalerjeniktir,tamamen doğal içeriklerden üretilmiştir, yapay renklendirici içermez ve dermatologlar tarafından tavsiye edilmektedir.

  1. ADIM LUMINESCE™temizleme kremidir. Cildinizin gözeneklerini derinlemesine temizlerken doğal nem seviyesini de korumaya yardımcı olur.

  2. ADIM LUMINESCE™serumdur. 200’ün üzerinde büyüme faktörü içeren yetişkin kök hücrelerinden elde edilmiş özel ve patent başvurusu yapılmış bir formül içerir.

  3. ADIM (Gündüz) LUMINESCE™ günlük nemlendirici komplekstir. Cildinizi zararlı UVA ve UVB ışınlarından doğal yollarla korumak için tasarlanmış az sayıdaki üstün kaliteli nemlendiricilerden biridir. Formülü cildinizi koruyarak, besleyerek ve yenileyerek yaşlanma sürecini geciktirmeye yardımcı olur.

  3. ADIM (Gece) LUMINESCE™gelişmiş gece onarımıdır. Güçlü vitaminleri ve antioksidanları hücre zarlarını serbest radikallerin zararlarına karşı korur. Bu formül, hücresel yenilemenin en yoğun olduğu zamanda, yani gece boyunca durmadan çalışır.

  LUMINESCE™ temel vücut yenileme, cildinizi nazik bir şekilde nemlendirir, onarır ve yumuşatır;sert ve kuru bölgeler başta olmak üzere tüm cilt tipleri için

  uygundur. Bu lüks losyon üstün nemlendirme sağlar.

  LUMINESCE™ cilt kaldırma maskesi, tara ve hindiba kökünün gücünü bir araya getirerek cildinizi anında kaldırır ve nemlendirir. ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmak için geliştirilmiş bu maske, yalnızca Jeunesse’e özel, patent başvurusu yapılmış kök hücre teknolojisi ile desteklenmektedir.

  jeunesse

  Luminesce™ serisi ürünleri kullanan kadınlar ve erkekler  üzerinde yakın tarihte yapılan klinik çalışmada:*

  Gönüllülerin %100’ü ürünleri ailesine veya arkadaşlarına tavsiye ediyor

  %87’si cildinin daha genç göründüğünü hissetti

  %87 cildinin daha pürüzsüz ve aydınlık olduğunu hissetti

  %74 cildinin sıkılaştığını hissetti

  * ST&T  RESEARCH  INTL tarafından gerçekleştirilen  çalışmalar. Bireysel sonuçlar  değişik­ lik gösterebilir.

  jeunesse

  56 gün boyunca Luminesce™ ‘i kullandıktan sonra Gönüllü 1 derin çizgil­ erde %65 azalma gözlemlemiştir.

   

  56 gün boyunca Luminesce™’i kullandıktan sonra Gönüllü 2 ince çizgile­rde %52 azalma gözlemlemiştir.

  jeunesse

  56 gün boyunca Luminesce™’i kullandıktan sonra Gönüllü 3 derin çizgil­erde %52 azalma gözlemlemiştir .

  jeunesse

  Bu resimler Jeunesse® müşterileri tarafından  gönderilmiştir.  Sol tarafta­ ki resimler üzerinde konuşalım:

  Bu kadının arkadaşı, gelişmeyi görebilmesi için iPhone’uyla “önce” resmi çekmesini söyledi.

  Sadece beş gün sonra bir resim daha çekti ve ne kadar hızlı sonuç elde ettiğine şaşırdı.

  Sağ taraftaki  resimler 24 yaşındaki bir kadın tarafından  gönderildi.

  Akneleri için birçok ürün denemişti ve Jeunesse®’i sadece iki hafta kullandıktan sonra elde ettiği sonuçlardan çok memnundu.

   

  jeunesse

   

  Winny Jeunesse® ‘e ilk katıldığında, nasıl bir etki yarattığını görmek için serumu yalnızca yüzünün yarısında denemeye karar verdi.

  On hafta boyunca serumu sabah akşam sadece yüzünün yarısına uyguladı.

  Sonuçlar o kadar etkileyiciydi ki dermatoloğun bir oda dolusu insana dermaskop kullanarak sonuçları göstermesine  izin verdi.

  Gördüğünüz üzere, sonuçlar muhteşemdi – yüzünde serumu uygu­ lamadığı bölge kırmızı ve siyah noktalıydı.

  Aksine, serumun uygulandığı bölgedeki ince kolajen tabakasıyla farkı görebilirsiniz .

  JeunesseTR

  lnstantly Ageless™, anında daha genç görünmeye ve hissetmeye yardımcı olmak için LUMINESCE™ ile uyumla çalışan başka bir Jeunesse ürünüdür.

  Gözle görülür bir şekilde dengeli ve kaldırılmış bir cilt için elastikliğini yitirmiş  bölgeleri hedeflemek  için özel olarak tasarlanmıştır.  Kullananlar saniyeler  içinde etkileyici sonuçlarını görmüştür.

  Peki nedir bu? lnstantly Ageless TM  yaşlanmanın  gözle görülür belirtilerini hızla ve etkili bir şekilde azaltan güçlü bir kırışıklık karşıtı mikro kremdir. Devrim yaratan bileşeni argireline, iğne derdi olmaksızın  botoks gibi çalışan bir peptittir. lnstantly Ageless™, cildi canlandırır ve ince çizgilerle gözeneklerin görünümünü  azaltarak geride kusursuz bir cilt bırakır.

  ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü gözle görülür  bir şekilde azaltmak,

  Gözlerin altındaki koyu halkaların ve şişliklerin görünümünü yok etmek,

  Gözeneklerin görünümünü azaltmak,

  Cilt dokusunu düzgünleştirmek,

  Cildi matlaştırarak cildin kusursuz görünmesini sağlamak,

  Cildi ideal görünümüne kavuşturmak için geliştirilmiştir.

  jeunesse

  RESERVE™, resveratrol, antosiyaninler  ve önemli yağ asitleri gibi antioksidanlar  yönünden zengin, lezzetli bir jeldir.

  RESERVE™:

  bağışıklık sisteminin sağlıklı olmasını sağlamak,

  hücreleri oksidatif hasara ve erken yaşlanmaya  karşı korumak,

  sağlıklı enflamasyonu desteklemek  için geliştirilmiştir.

  Olumlu cap-e deney sonuçları, RESERVE™’ün canlı hücrelere nüfuz ettiğini ve oksidatif  hasara karşı koruma sağladığını göstermektedir.

  Sağlıklı kalp-damar fonksiyonlarını  desteklemeye ve kolesterol seviyel­ erinin sağlıklı düzeyde tutulmasına  da yardımcı olan bileşimiyle bu ürün herkes için mükemmel.

  Jeunesse

  FINITl™’yi piyasadaki  diğer gençleştirme  ürünlerinden farklı kılan nedir?

  FINITI™, kısalmış telomerleri uzatarak hücreler imize sağlıklı ömür katmak için bedenlerimizin kullandığı enzimi doğal yolla ve güvenli bir şekilde arttırdığı klinik olarak kanıtlanmış, patentli bir besin (TA-65® MD) içerir.

  Yapılan binlerce çalışma kısa telomerler  ve doğal hücresel yaşlanma süreci arasındaki  ilişkiyi ortaya koymaktadır. Elbette, bilindiği üzere, hiçbir şey yaşlan­ mayı durdurmaz; ancak, sağlıklı hücreler sağlıklı iç sistemler demektir. Sağlıklı sistemlerse sağlıklı bir beden demektir. Sağlıklı bir beden güçlü, mutlu ve genç  bir siz demektir. Jeunesse®, temel bileşenlerinden birisi olan TA-65® MD’nin dünya genelinde çok katlı pazarlama dağıtım  haklarına münhasıran sahiptir.

  FINITl’nin güçlü antioksidan bileşimi, hücrelerimizi, DNA’mızı ve telomerlerimizi korumak ve onarmak  için zarar verici serbest radikalleri etkisiz hale getirir.

  Jeunesse

  Metabolizmanızı dengelemek için özenle formüle edilmiş ZEN BODI™, kilo yönetimini hedefleyen bütünsel bir yaklaşımdır.

  ZEN Shape™, sağlıksız alışkanlıklara yol açan krizleri bastırarak sağlıklı tercihlerde bulunmanızı sağlar. Ahududu ketonları ve kaliteli yeşil çay özütünün birleşimiyle güçlendirilmiş ZEN Shape™, iştahı kontrol eder ve kan şekeri seviyelerinin düzenlenmesine yardımcı olur.

  ZEN Fit™, kasların korunmasını kolaylaştırarak ve besinlerin emilimine yardımcı olarak yağ yakılmasını tetikleyen aminoasitlerle güçlendirilmiştir. Aminoasitler aynı zamanda beyindeki sinir ileticilerini etkinleştirerek  stresi azaltır ve ruh halinizi iyileştirir.

  ZEN Pro™, daha uzun süre tok kalmanızı sağlayan peynir altı suyu, pirinç, bezelye ve chia çekirdeği tozundan oluşan üstün bir protein karışımı içerir. ZEN Pro™ formülü sindirimi düzenlemek ve kilo almanızı önlemeye yardımcı olmak için sağlıklı bakterilerin probiyotik karışımını da içerir.

  İştahı kontrol altına alarak, yağ yakarak ve kas oluşumunu destekleyerek ZEN BODI™ sağlığa giden yolu açar ve vücudun doğal mekanizmalarını yeniler; size en çok istediğiniz şeyi verir: sonuçlar.

  Jeunesse

  Uyumakta zorluk yaşıyor  musunuz? Ulusal Kalp, Akciğer  ve Kan Enstitüsüne göre ABD’deki  yaklaşık  40 milyon yetişkinin kronik uyku bozukluğu yaşadığını biliyor muydunuz? Bunun yanı sıra 20 ila 30 milyon kişi de aralıklı olarak  uyku bozuklukları yaşıyor.

  Güçlü vitaminler, besinler, özütler ve antioksidanlar  içeren AM  Essentials™.

  gün boyu enerjinizi arttırmaya

  zihin açıklığı sağlamaya ve odaklanmaya

  hücrelerinizi serbest radikallere karşı korumaya

  hücresel DNA onarımını desteklemeye

  ve hücresel fonksiyonların sağlıklı kalmasına yardımcı olur.

  PM Essentials™ da hücrelerinizi doğal yollarla  korumaya ve uyku kalit­ enizi arttırmaya yardımcı olan güçlü vitaminler, besinler, özütler  ve antioksidanlar  içerir.

  jeunesse

  Jeunesse® Para Ödülleri Plan’ına istediğiniz seviyeden başlayabilirsiniz.

  Perakende satışlar  üzerinden yarı zamanlı bir iş yapmak  mı yoksa tam zamanlı bir iş kurmak mı istediğinize siz karar verin – kaderiniz SİZİN elinizde.

  Düşünmeniz gereken birkaç soru daha.

  Kendinizi nerede görmek istersiniz?

  Hayattan gerçek beklentiniz nedir?

  Sizi o noktaya ulaştıracak şey nedir?

  Bundan beş yıl sonra hayatınızı nasıl görüyorsunuz?

  Jeunesse® ile olasılıklar  sınırsızdır; çünkü kontrol sizde.

  Jeunesse

  Jeunesse®’in  her seviyesinde  Distribütörler kişisel kullanım amaçlı ürünleri toptan satış fiyatı üzerinden satın alabilir. Distribütör olarak Jeunesse®  ürünlerini yeniden satabilir ve perakende karı elde edebilirsiniz . Her perakende satıştan %20 ila %45 kar elde edebilirsiniz.

  Örnek:

  Bir ürün için 83.95 $ ödeyip bu ürünü tavsiye edilen perakende satış fiyatı olan 134.95 $ üzerinden satabilirsiniz – 51.00 $ perakende karı elde edersiniz.

  JeunesseTR

  Jeunesse® Ekibi ürünlerimize inanan insanları ödüllendirmeyi sever – buradan hareketle “Get 2 lt’s Paid for You” programını yarattık.

  Distribütörseniz, ilk iki Tercih Edilen Müşterinizi (PC) kaydedin (müşterilerden ilki otomatik olarak solunuza ikincisi de sağınıza yerleştirilecektir) ve:

  1.  50.00 USD kazanın

  2.  Müşterileri kaydettiğiniz ayın kriterlerini otomatik olarak sağlamış olun

  3.  Üstünüze 60 ev puanı gönderin

  4.  İki şişe ÜCRETSİZ LUMINESCE™ serum kazanın!

  Bu ilk iki PC’den sonra kaydettiğiniz her iki PC için 50.00 USD bonus almaya ve mevcut ay için kriterleri sağlamış olmaya devam edecek,

  üstünüze 60 ev gönderecek ve arkadaşlarınız  ve ailenizle paylaşmanız

  için sipariş üzerine yapılmış kartpostallarla  birlikte gelen on şişe ÜCRETSİZ LUMINESCE™ mini serum kazanacaksınız .

  “Get 2 it ‘s Paid for You”, normal perakende müşterinin Tercih Edilen Müşteri olarak kaydolmasını sağlar. Perakende müşterilerinizi internet sitenize yönlendirip sayfanın sağ üst köşesindeki “Tercih Edilen Müşteri” linkine tıklamalarını söyleyin.

  Tüm detaylar  için lütfen http://www.jeunesseglobal.com/get2 adresini ziyaret edin.

  Yalnızca seçilmiş ülkelerde geçerlidir.

  Jeunesse

  Ekibinize kişisel olarak yeni Müşteriler  kaydetmeye devam ettikçe karlı Müşteri Kazanım Bonusları (CAB) kazanabilirsiniz . Bu bonuslar aşağıdaki isteğe bağlı Jeunesse® ürün paketlerinden  birisinin satın alınması üzerine ödenir:

  BASIC PAKET+ = 100 ev, $25 CAB

  SUPREME PAKET+ = 300 ev, $100 CAB

  JUMBO PAKET+ = 400 ev, $200 CAB

  AMBASSADOR PAKET+ = 500 ev, $250 CAB

  1 YILLIK JUMBO PAKET+ = 400 ev, $200 CAB

  *eV = Komisyonlu Hacim

  +Kurumsal  internet sitemiz  üzerinden ürün paketlerinin tamamı hakkında bilgi edinebilirsiniz:  www.jeunesseglobal.com

  +Bir yıl için geçerli Autoship.

  Jeunesse

  Jeunesse® satış ekibinizi kurmaya başladığınızda  karlı Ekip Komisyonları kazanabilirsiniz .

  Bu komisyonlar ekibinize katılanlara yardımcı olmanız ve destek sağlamanız  için sizi ödüllendirmek  amacıyla tasarlanmıştır.

  Başarmalarına ne kadar yardım ederseniz o kadar  Ekip Komisyonu kazanırsınız.

  Jeunesse

  Bu güçlü gelir akışına hak kazanmak  için:

  Kişisel satın alımlarınız veya müşterilerinizin internet siteniz üzerinden satın alımları yoluyla ilk yıl boyunca (yenileme tarihinizde sona erer) bir ay içerisinde 100 Kişisel Hacim (PV) puanı biriktirmeniz

  Bir ay içerisinde 100 PV biriktiren iki Distribütörü kişisel olarak kaydetmeniz gerekmektedir.

  Bu Distribütörlerin birisini sol ekibinize diğerini de sağ ekibinize yerleştirin. Bu şekilde, pozisyonunuz aktif hale getirilmiş olacak ve Ekip Komisyonları kazanabileceksiniz.

  Jeunesse® ürünleri ve ürün paketleri ekibinizdeki kişiler tarafından sipariş edildiği ve satıldığı için, her ekibinizde hacim oluşturulur.

  Bir ekipte 300 Komisyonlu Hacim (CV) (hangi ekip olduğu önemli değildir) ve diğerinde 600 CV oluşturulduğunda, 35 USD Ekip Komisyonu kazanacaksınız.

  Jeunesse

  Kişisel olarak oluşturduğunuz ekibinizin kazandığı Ekip Komisyonları üzerinden Liderlik Eşleme Bonusları kazanabilirsiniz.

  Bu bonusu ekibinizin her sponsorluk hattındaki yediye kadarki seviyesi üzerinden kazanabilirsiniz.

  Kişisel olarak kaydettiğiniz her kişi yeni sponsorluk  hattı oluşturur.

  Bu bonusa katılmak için kişisel olarak her ay en az 60 PV puanı oluşturmanız gerekmektedir .

  Üzerinden bonus kazanabileceğiniz seviye sayısı, Para Ödülleri Planındaki kademenize göre belirlenmektedir.

  5 Perakende Müşteriniz

  5 Tercih Edilen Müşteriniz

  veya 5 Toptan Müşteriniz varsa

  Seviye l’de içinde bulunulan ay için ilave %5 ve

  10 Perakende Müşteriniz

  10 Tercih Edilen Müşteriniz

  veya 10 Toptan Müşteriniz varsa

  ilave %10 Müşteri Kazanımı Teşviki kazanabilirsiniz.

  * Liderlik Eşleme Bonusunun nasıl çalıştığı hakkında detaylı bilgi için gelir akışı/Liderlik  Eşleme Bonuslarına bakınız. Yukarıdaki  açıklama ABD ve Kanada’daki  Distribütörler  için geçerlidir.

  Uluslararası bazda ise kişisel olarak kaydedilmiş  Distribütörlerin Autoship’e  kaydolup kaydolmadığına  bağlıdır.

  Elmas Bonus Havuzumuza katılmaya hak kazanarak Şirketin toplam global satışları üzerinden pay kazanabilirsiniz.

  Şirket toplam CV’nin %3’ünü alır ve bu bonusu almaya hak kazanan kişiler arasında paylaştırır.

  Katılmak için her üç aylık sürede her ay 10 Müşterinizin (Perakende, Tercih Edilen veya Toptan) olması gerekir.

  Paylar aşağıdaki kriterler esasında  biriktirilir:

  Elmas Müdür olunca bir pay verilir

  Üç aylık dönemde Elmas olarak kaldığınız her ay için bir pay verilir

  Kişisel olarak sponsor olduğunuz her Elmas için bir pay verilir

  Üç aylık süre boyunca elde ettiğiniz her 1.000 döngü için bir pay verilir

  ve Çift Elmas veya üzeri olduğunuz her ay için bir pay verilir *

  * Uluslararası Distribütörlerin katılım sağlamak için üç aylık dönemin her takvim ayında yalnızca 10 kişisel olarak kaydedilmiş  Distribütörün Autoship  siparişini tamamlamasına  ihtiyacı vardır.

  Jeunesse® daha birçok teşvik ve ilave bonus sunmaktadır.

  Müşteri teşvikleri, Elmas Havuzu ve seyahat kazanma ve kişisel eğitim seminerlerine katılma yeteneğiniz bunlardan sadece birkaçı.

  Ayrıca ülkeyi ve dünyayı görme fırsatı sunan ulusal ve uluslararası buluşmalar da düzenliyoruz .

  Katılım pahalı değildir; mevcut işinizi veya işletmeniz i bırakmanızı gerektirmez; büyük yatırımlar  yapmanızı gerektirmez ve daha önceden deneyim sahibi olmanızı gerektirmez .

  Baby Boomers (1946 ile 1964 yılları arasında doğan kuşak) nüfusun yaşlanma karşıtı ürün alan en geniş kısmını teşkil ediyor. Bu kuşak para harcama gücü, ileriye dönük sağlık alışkanları ve bağlılıklarıyla biliniyor.*

  Amerikalı tüketicilerin %87’si bir şekilde diyet takviyesi kullanıyor.**

  Yaşlanma karşıtı ürünlerle iş hayatına atılmanın şimdi tam zamanı.

  Her şirket para ödülü vaat eder; ancak Jeunesse® paranın çok daha ötesinde ödüller  vaat eder. Jeunesse® hayatları değiştirir.

  *Euromonitor International, Inc.

  **Partnership Capital Growth. “Focus: Piyasa İstatistikleri.”

  Henüz Video Eklenmemiş...
  Henüz İlan Eklenmemiş...
  Henüz Haber Eklenmemiş...

  Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.

  Scroll