Firmarehberix.com | Firmaların buluşma mekanı

Fakro Ahşap Çatı Merdiveni
Fakro Ahşap Çatı Merdiveni...
0,01 TL
İstanbul / Sultanbeyli / Turgutreis / AHMETYESEVİ MAH.
İlan Kod
224
İlan Tarihi
15-03-2017
Özkan DEMİRCAN
Üyelik Tarihi : 15-03-2017
0533 966 28 57
2164988981

Fakro Ahşap Çatı Merdiveni; Merdivenlerin tasarımı çatı katı aralarındaki alanları değerlendirmek isteyen kullanıcıların, oldukça dekoratif ve kolay kullanılır bir ürünle karşılaşacağı garantisi vermektedir. Öyle ki kullanımı kurulumu ve dış özellikleri ile kullanıcıları için oldukça pratik ve estetik. İçerdiği fonksiyonları ile incelenmesi gereken bir üründür.
Oldukça dekoratif görünümü ile kullanıcıların birçoğunu saklayarak kullanmak istemediği bir üründür. Ahşap çatı merdivenleri kurulumu itibari ile çatı arası ile tavan içerisine sabit ve gömülü olarak durur. Bu sayede merdiven kullanımını gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar merdivenin duvardaki görünümünü kapatmak üzere fonksiyonlanmış kapağı açmak ile işe başlarlar. Ardından sistematik özelliği ile katlanarak açılan merdiven yere sabitlenince kullanıma uygun hale gelmiş oluyor.

Merdivenin kullanım esnasında taşıyabileceği yük kapasitesi seçilen ölçülerine göre değişiklik gösterir. Maksimum taşıma kapasitesi ise 200 kilogramdır. Merdiven kenarlarındaki korkuluk sayesinde daha da güvenli bir hal alıyor. Aslında yere sabitlendiği andan itibaren asla hareket etmeyen merdivenler korkulukları ile bütünleşince çok daha güvenli oluyor denilebilir. Ahşap merdivenler ham madde itibari ile birinci sınıf çamdan üretiliyor.
Kullanımı oldukça duyarlı bir mekanizma ile sağlanmış. Ev sahipleri için oldukça uzun ömürlü olan çatı merdivenleri narin kullanım koşullarında çok daha uzun ömürlü hale geliyor. Merdivenin tavandaki yeri için özel olarak tasarlanmış kapakları mevcuttur. Bu kapaklar ısı yalıtımı ile donatılmıştır. Bu sayede evinizdeki ısı değişimi ihtimali de ortadan kalkmış oluyor. Ahşap çatı merdiveni, salonunuzda dahi açık durabilir. Ahşabın diğer eşyalar ile sağlayacağı uyum, evinizde oldukça şık bir görünüm yaratacaktır. Dekoratif amaçlı olarak merdiveninizi saklamadan da kullanabilirsiniz.

Açılış ve kapanışı sırasında herhangi bir sorun yaşatmayan fakro ahşap çatı merdiveni yine de yetkilileri tarafından tüm güvenlik kontrollerinden defalarca kez geçirilmiş bulunuyor.

Fakro çatı merdivenimizin kapak çevreside İskandinav çamından üretilmiş olup içerisinde ses yalıtım malzemesi bulunmaktadır. Kapak ön ve arka yüzü 3mm MDF lam ile preste sıkıştırılmıştır. Kapak kalınlıği 4 cm dir. Çatı merdivenimizin makaslarıda çeliktir ve görevi kapak açıldığı zaman sabit olarak bir noktada durmasıdır. Fakro çatı merdivenimizin kapandığında kilitlenmesi için son derece kaliteli kilidi bulunmaktadır. Kapak kapandığında kilitlemek için uzatma çubuğu bulunmaktadır. Uzatma cubuğuda çeliktir ve galvanizdir. Kapak kilidini uzatma çubuğunu kullanarak kilitleyerek sonlandırıyoruz. 

Fakro ahşap çatı merdivenimizin basamak rıht yüksekliği 25 cm dir. Basamak genişliği 8 cm dir. Genişliği ise 34 cm dir. Kasa ölçüleri 1 cm küçülktür. Çatı merdivenimizin şemalarımızda göründüğü gibi her ölçüye göre açılma mesafesi bulunmaktadır. Fakro LWK ahşap konfort serisi merdivenimizin 4 katlanı ve 3 katlanır çeşitleri vardır. Dört katlanır merdivenlerimiz 60×100, 70×100, 60×94, 70×94 ölçülerinde bulunur.

Her biri 150 kg yük taşıma potensiyeline sahiptir. Dört katlanır merdivenlerimizde yine çelikten click sistemi vardır. Click sistemi güvenli bir kullanım için imal edilmiştir. Son derece rahat kullanımı vardır. Merdiven elinizde iken kendiliğinden açılmasın diye bu şekilde click sistemi tasarlanmıştır. 2016 yılının en dayanıklı ve sağlam merdiveni fakro çatı merdivenleridir. Piyasadaki çin malı merdivenleri ile karşılaştırmayınız lütfen.

Çamdan yanaklar 21 x 83mm, çam/kayından kaymaz profilli basamaklar 80 x 360mm. Hızlı sabitleme sistemi iki kişi tarafından kolayca kurulabilmesin ve kolayca merdiven yüksekliğini ayarlayabilmenizi sağlar. 3,6 cm kalınlığında bej yalıtılmış kapı basamaklar kaygan değildir. Merdiven basamaklarının dış yüzeylerinde çıkıntı yoktur Herhangi bir ön yükleme gerektirmez tarafınızdan kolaylıkla kurulabilir. Siz ürününüzü elinize almadan öne, tüm donanımları kusursuz olarak sağlanmış oluyor. Sizlere evinizdeki fazlalıkları rahatça saklayabileceğiniz yeni bir depo alanı oluşturulmuş oluyor.

Çatı Merdiveni Hakkında Bilgi Almak İçin İletişim; 0533 466 23 90 – 0535 356 37 25

Scroll