Firmarehberix.com | Firmaların buluşma mekanı

Künye | Firmarehberix.com | Firmaların buluşma mekanı

Sayfalar

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ / GRANTEE

Umut ACAR

admin@firmarehberix.com 

GENEL YAYIN YÖNETMENİ /  EDİTOR İN CHİEF

Taner ACAR

 tacar@firmarehberix.com 

 

HUKUK DANIŞMANI / JURİSCONSULT

Av. Mustafa YILDIZ

MALİ MÜŞAVİR / FİNANCİAL ADVİSOR

Mustafa KURU

REKLAM /  ADVERTİSE

İbrahim SAÇAKLIDIR
info@ibrahimsacaklidir.com.tr ve admin@firmarehberix.com 

ADRES / ADRESS

Gedikkaya Mah. Kardelen Sok. No:6 GİRESUN / TURKİYE

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ / SOFTWARE AND SYSTEM MANAGEMENT

Tual Yazılım

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
firmarehberix.com  harici linklerin sorumluluğunu almaz.

DOMAIN SERVİSİ

www.atakteknoloji.com

HOSTING SERVİSİ

Cemre Bilişim

BASIN BÜLTENLERİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz. (admin@firmarehberix.com )

 

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. firmarehberix.com  yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2017 firmarehberix.com  tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları firmarehberix.com ’a aittir. firmarehberix.com  sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar afirmarehberix.com ’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.firmarehberix.com ’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. firmarehberix.com ’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the firmarehberix.com . However, sometimes the firmarehberix.com  uses third parties to process your information. firmarehberix.com  requires these third parties to comply strictly with its instructions and the firmarehberix.com  requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the firmarehberix.com  we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the firmarehberix.com  and its services. When you use firmarehberix.com  online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the firmarehberix.com  cookies section of our full Privacy Policy.

 

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Firmamıza ait olan www.firmarehberix.com ’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri admin@firmarehberix.com  üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

2 yıl önce eklendi.

  • Scroll